Hotel Zlín Baltaci U Náhonu
Hotel Baltaci U Náhonu ubytování Zlín Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 16 m/s
 

Hotel Baltaci U Náhonu / Zlín

Hotel Baltaci U náhonu ve Zlíně nabízí příjemnou a klidnou lokalitu poblíž centra města, veškeré zázemí pro spokojený pobyt hostů. Takové jsou podmínky tříhvězdičkového hotelu Baltaci U Náhonu ve Zlíně, který své služby úspěšně poskytuje již více než deset let. Kvalitní ubytování za rozumné ceny, příjemná restaurace či nadstandardně vybavené wellness centrum jsou dostatečnou zárukou hotelového komfortu tohoto zlínského hotelu.

Hotel Baltaci U náhonu ve Zlíně ubytování
Hotel  Baltaci U náhonu ve Zlíně nabízí celkem 32 pokojů rozdělených do kategorií Standard Class, Superior class, Superior class s vířivou vanou a Suite. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny, standardem je televize, telefon, Wi-Fi připojení k internetu či prostorná koupelna.

Hotel Baltaci ubytování U náhonu ve Zlíně restaurace
Součástí hotelu Baltaci U náhonu ve Zlíně je také příjemná a prostorná restaurace nabízející českou i světovou kuchyni, bohatý nápojový lístek a výběr z kvalitních moravských a některých zahraničních vín. Kapacita restaurace je 80 míst, její promyšlené členění však umožňuje nerušený zážitek i jednotlivcům či menším skupinám. Restaurace je k dispozici hotelovým hostům i široké veřejnosti a představuje také vhodné místo pro nejrůznější oslavy, svatební či narozeninové hostiny.

Ubytování hotel Baltaci U náhonu ve Zlíně služby
Privátní hotelové wellness centrum zlínského hotelu Baltaci U Náhonu patří k nejlépe vybaveným zařízením svého druhu ve městě a nabízí příjemný odpočinek dvojicím i skupinám v neopakovatelné atmosféře. Naleznete v něm prostorný a mohutně vířivý whirlpool, aromatizovanou parní lázeň, finskou saunu a relaxační jeskyni.

Ubytování ve Zlíně Hotel Baltaci ubytování U náhonu  okolí
Obdivovat ve Zlíně můžete architektonické zajímavosti, mezi které patří například radnice, Zlínský mrakodrap, Trantírkův dům či Vila Tomáše Bati. Z historických objektů a expozic můžete navštívit zámek, Muzeum Jihovýchodní Moravy a Muzeum obuvi. Kulturní zajímavostí jsou určitě i filmové ateliéry, kde se vytvářely slavné trikové filmy Hermíny Týrlové a Karla Zemana. Vyjížďky na lodi nabízí Baťův kanál.
Hotel Zlín Baltaci U Náhonu - K hotelu přísluší parkovištěHotel Zlín Baltaci U Náhonu - disponuje restauracíHotel Zlín Baltaci U Náhonu -  je k dispozici připojení na internetHotel Zlín Baltaci U Náhonu - disponuje kavárnouHotel Zlín Baltaci U Náhonu - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Zlín Baltaci U Náhonu - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Zlín Baltaci U Náhonu - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Zlín Baltaci U Náhonu - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Zlín Baltaci U Náhonu - na pokojích je telefon
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento hotel? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Zlín

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com